Úvod » Diskuze

Jméno:
Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
strana: 1... « 2345
Osobní profil hokejista (neregistrovaný) | 23.08.2011 22:07
sleduju to tak z povzdálí,nic moc novýho se neděje.o záchranu se hraje furt,s lidma se kterejma by jinde vyrazili dveře a tady si myslej že spasili svět,k vaší čutané,zatím se na to nedalo dívat budte rádi že zatím soupeři nepřišli na to jaký jste máčky ,brankář celkem ok,obrana hrůza,šorza na to nemá ford má mít dávno sbalený kopny a má sedět na hrázi za to co předvádí a jak se chová,faník bojovník ale to je málo.auták bude vždy auták,záloha říha furt skáče kolem balonu jak koza a nic k ničemu,drápela se sice kousne a fizicky má tak na půlku,horkáč si to už nemá s kým dát,trafoš tam byl vždy jen do počtu a jen v béčku snad někdy mněl světlou chvilku jinak omyl.vardar je jek utrženej vagon a mněl by hrát asi vzadu,kramolínáci nevím zatím jsem je moc v akci neviděl.mladej ford je konečně tam kde by mněl hrát furt,štěpán je dvojče forda st. jen s tím rozdílem že občas nějakéj gol dá,chybí tu sněhurka, a jinak se těším na hokej to zas budou v zimě boje doufám že bude zima.svařáček
Osobní profil šanda | 22.08.2011 18:45
Každý hráč je součástí týmu,ať je na hřišti nebo na lavičce.Šanci má naprosto každý,jde jen o to využít ji.Každý je nahraditelný a nemůže mít místo jisté.Pro mě je tréninková morálka velice důležitá a pozorně sleduji výkon hráčů i na tréninku.Jde jen o to počkat si na svou příležitost a každý ji dostane.Je pro mě těžké v mistrovském zápase experimentovat.Od toho byly přípravné zápasy a ty se odehráli v minimálním počtu hráčů a nedaly mě šanci určité věci odzkoušet.
Osobní profil na lavce (neregistrovaný) | 22.08.2011 14:06
pane šanda jsem velmi rád že to děláte Vy,dobře víte kde vás tlačí bota a snad brzy budeme hrát fotbal na který se bude dát dívat jak z tribuny tak ze hřiště,mám na vás otázku,je možné aby se hráč dostal z lavičky do stabilního kádru nebo počítáte s tím že když bude chodit na tréninky a pár výjmečných chodit nebude přesto dostanou přednost??máme vůbec nějakou šanci?
Osobní profil šanda | 21.08.2011 21:23
Děkuji za příspěvky do diskuze.Velice rád Vám odpovím na otázky,které Vás zajímají.Nemyslím si,že celé mužstvo jsou nafouknutý hvězdičky,ale bohužel vystupování byť i jednoho hráče může tento dojem vyvolat a trpí tím celé mužstvo.Je třeba si uvědomit jaké hráče máme v mužstvu a podle toho po nich chtít na co mají.A to je základ všeho.Je těžké hrát v stabilní obraně,když se ještě nestalo,abych měl k dispozici stejné hráče,pokaždé jsem nucen improvizovat.Ale přístup hráčů neovlivním,ikdyž bych si to velice přál.Tréninkovou docházku může každý sledovat v rubrice tréninky a obrázek si udělá sám.
Osobní profil mlčoch (neregistrovaný) | 21.08.2011 14:25
ty na lavce dělej něco aby si to mohl změnit.
Osobní profil na lavce (neregistrovaný) | 21.08.2011 14:24
Doufám že si vezmem z těch hrotovic ponaučení a takovej strašnej výkon už nikdy nepředvedem.
Osobní profil mlčoch (neregistrovaný) | 21.08.2011 14:21
Celý přístup jen dokládá to, jakou partu má mužstvo mužů.
Osobní profil mlčoch (neregistrovaný) | 21.08.2011 14:17
je otázkou kolik je v družstvu fotbalistů,vidím tam mxymálne 2 s tím bi se dal hrát bljbje i okres.musí se na sobě zamyslet jestli nechcou být jen pro smích všem na tribuně
Osobní profil haha (neregistrovaný) | 21.08.2011 12:49
V mohelně a fotbal?to tu dlouho nebude,stejně za rok spadnou jsou to prima baleríny nafouknutý hvězdíčky
Osobní profil fanoušek z hráze (neregistrovaný) | 21.08.2011 12:44
Osobní profil šanda | 27.07.2011 7:24
Reaguji na tréninkovou účast v úterý.Ikdyž je tzv.nepovinný,očekával bych větší účast.Nevěřím tomu,že všichni jsou zaneprázdněni a nenajdou si čas.Jaký je Váš nházor?
Osobní profil (neregistrovaný) | 04.05.2010 8:20
Rasty.Každej kecate jak by ste to dělaly tak si to skuste.Co by ste chtěli vic,vikony stoji za ho... a vy řešite hřiště,(špulda) tady mele nesmysli jak byl dobrej tak proč to neděla dal.Zamyslete se at nespadnete.To by mělo bít pro vas prvořade.
Osobní profil (neregistrovaný) | 04.05.2010 8:12
Rad bych věděl proč tak kecate.když by ste tak hrali jak kecaly to by byla parada.Každej at začne u sebe a pak soudí.Na tu vaši čutanou mate areal přepichovej.Začněte hrat a ne kecat.
strana: 1... « 2345